Naruto Forum

Forum o Naruto i DB

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-09-23 11:53:12

Anbu Kakashi

Moderator

Zarejestrowany: 2007-09-22
Posty: 5
Punktów :   

Oro-sama

No to w końcu ja musiałem założyć ten temat xD Móa ulubiona postać...
Tak więc, Orochimaru uważany jest za jednego z najbardziej niebezpiecznych ninja na świecie. Nie wiemy prawie nic o przeszłości Orochimaru, poza tym, że pochodził z Konohy, jego sensi był Sarutobi a kompanami Jiraiya i Tsunade. Orochimaru posiada miano Legendarnego Sannina, wraz z wcześniej wymienionymi Jiraiyą i Tsunade. Zbiegł z rodzinnej wioski i kilka lat poźńiej utworzył własną - Oto-Gakure. Długi czas zbierał podwładnych, gdyż chciał zaatakować i zniszczyć Konohe. Po kilku latach prawie tego dokonał, na drodze stanął mu jednak 3th Hokage. Ta walka okazała się tragiczna w skutkach dla Orochimaru, bowiem Sarutobi odebrał mu życie z rąk... Orochimaru od tej pory nie mógł używać żadnych technik ninjutsu. Po tych wydarzeniach Orochimaru powróćił do swojej wioski i wysłał czwórkę dźwięku, by przyprowadzili mi Sasuke. Przez zespół ninja wysłany z konohy (Shikamaru, Neji, Naruto, Kiba, Chouji) opóźnił doprowadzenie Uchihy przed oblicze Orochimaru, zatem ten musiał przejąć inne ciało, wtedy odzyskał moc w rękach. Teraz musi czekać 3 lata, zanim będzie mógł opanować ciało Sasuke.

http://fotoplik.pl/681wo51.jpg

Offline

 

#2 2007-09-27 19:53:54

Sabaku No Gaara

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Oro-sama

Orochimaru jest z wioski ukrytej w dzwieku.przebral sie za kazakage by zabic 3 hokage

Offline

 

#3 2008-02-08 20:58:09

Naruto Uzumaki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 10
Punktów :   

Re: Oro-sama

Orochimaru jest z wioski ukrytej w liściach ale został wygnany za experymenty DNA na ludziach a potem założył swoją wioske OTO-GAKURE(Wioska Dzwięku)i przebrał sie za KAZE-KAGE(kage wioski ukrytej w piasku) podczas Chunin EXEM(Egzamin na Chunina)I zabił 3th KAZE-KAGE.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sunstacja.pun.pl www.si.pun.pl www.sektamalejmi.pun.pl www.helenans.pun.pl www.otwartaksiega.pun.pl